Microtuburi PCR Centrifuga PP, 0.2 ml, 8/strip, capac individual drept, foarte transparent, stripul se poate rupe, np pcr ready, max. RCF 20.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 120/pk
| Specificatii produs | |
| Autoclavabila | Pana la 121°C |
| Interval Temperatura | de la -80°C pana la +121°C |
| Volum | 0.2 ml |
| Centrifugare | Max RCF 20.000g |
| Culoare | Foarte transparent |
| Material | polypropylene (PP) |
| Caracteristici produs | Inert biologic, fără metale grele în conformitate cu CE / 94/62, Contact alimentar: materie primă în conformitate cu regulamentul CE 1935/2004, |
| Grad de puritate | fără RNază și Dnază, fără pirogeni, fără inhibitori de PCR, fără ADN uman, fara endotoxine |
| Certificari | CE/IVD |
| Impachetare | Punga x 120 stripuri; cutie cu 10 pungi |
| Valabilitate | nelimitata |
Microtuburi PCR Centrifuga PP, 0.2 ml, 8/strip, capac individual drept, foarte transparent, np pcr ready, max. RCF 20.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 120/pk
- Producători Nerbe Plus
- Cod produs:04-032-0400
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
326,70 lei
- Fără TVA:270,00 lei
Produse asemănătoare
Microtuburi Centrifuga PP, 1.5ml, fund conic, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk
Microtuburi Centrifuga PP, 1.5ml, fund conic, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np ..
205,70 lei Fără TVA:170,00 lei
Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk
Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max..
121,00 lei Fără TVA:100,00 lei
Etichete: Microtuburi PCR Centrifuga PP, 0.2 ml, 8/strip, capac individual drept, foarte transparent, stripul se poate rupe, np pcr ready, max. RCF 20.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 120/pk




