Microcentrifuga SmartSpin este perfectă pentru centrifugari rapide. In Rotor multifunctional poate fi așezate 12 microtuburi și / sau 4 PCR (8 X 0.2ml), iar pe rotorul Strip pot fi plasate 4 benzi PCR (12X0,2ml). Viteza maximă poate fi de 12000rpm / min.
SmartSpin Microcentnfuge este o centrifugă personală cu o capacitate și flexibilitate de neegalat.
| Specificatii produs | |
| Tip centrifuga | De laborator |
| Tuburi compatibile | 12 X 1.5ml / 2.0ml tubes; 32 X 0.2ml PCR tubes; 4 X PCR strips (8 X 0.2 ml); 4 X PCR strips (12 X 0.2ml); |
| Motor | DC motor |
| Display | LCD |
| Increment | 100rpm |
| Turatie | 1000rpm-7000rpm pentru Smartspin 7; 1000rpm-12000rpm pentru Smartspin 12; |
| Accesorii optionale | 8011570 SmartSpin-7 Adjustable speed form 1000rpm-7000rpm Microcentrifuge,RCF 3240*g; 8011572 SmartSpin-12 Adjustable speed form 1000rpm-12000rpm Microcentrifuge,RCF 9151*g; 8011570-1 Multi-Rotor 12X1.5ml / 2.0ml tubes&4xPCR strips(8X0.2ml)Rotor; 8011570-2 Strips-Rotor 4xPCR strips(12X0.2ml)Rotor; 8011570-3 5ml-Rotor 4X5ml Rotor; 8011570-4 Capillary-Rotor 24 Capillary hematocrit Rotor; |
| RCF maxim | 3240xg pentru Smartspin 7; 3240xg pentru Smartspin 12; |
| Cronometru | 1sec-999min |
| Consum | 30 W |
Centrifuga Topscien Smartspin-12
- Producători Topscien
- Cod produs:Smartspin-12
- Disponibilitate:În Stoc
-
2.178,00 lei
- Fără TVA:1.800,00 lei
Etichete: Centrifuga Topscien smartspin-12 8011572

