• Compatibil cu cele mai multe pipete din plastic și sticlă de la 0,1 -100 ml
• Opt viteze de selecție pentru aspirație și distribuirea diferitelor lichide
• Afișaj LCD mare care arată setările de avertizare și viteză reduse ale bateriei
• Permite funcționarea cu o singură mână cu efort minim
• Design ușor și ergonomic, oferind o utilizare ușoară
• Bateria Li-ion de mare capacitate permite o durată de funcționare îndelungată
• Pompa puternică umple o pipetă de 25 ml în <5 secunde
• Filtru hidrofob interschimbabil de 0,45μm
• Reîncărcabilă în timpul utilizării
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Viteza de pipetare | 25ml in mai putin de 5 secunde |
| Compatibilitate | Pipete din sticla sau plastic cu volum intre 0.1 si 100ml |
| Baterie | Lithium-ion |
| Operare continua | Pana la 8 ore |
| Filtru | 0.45 um filtru hidrofobic |
| Temperatura ambientala | +10℃ to +35℃ |
| Greutate | 200 g |
Pipetor electric DLAB Levo PLUS
- Producători DLAB
- Cod produs:Levo PLUS
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
1.573,00 lei
- Fără TVA:1.300,00 lei
Etichete: Pipetor electric DLAB Levo PLUS

