Pipetorul Levo ME are o trăsătură excelentă și un design ergonomic, potrivit pentru aproape toate pipetele de sticlă sau de plastic utilizate în mod obișnuit.
• Permite funcționarea cu o singură mână cu efort minim
• Compatibil cu majoritatea pipetelor din plastic și sticlă de la 0,1-100 ml
• Reglaj ușor al vitezei
• Filtru hidrofob interschimbabil de 0,45μm
• Performanță stabilă și fiabilă, aspect elegant
• Bateria Li-ion de mare capacitate permite o perioadă lungă de funcționare
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Viteza de pipetare | 25ml in mai putin de 7 secunde |
| Compatibilitate | Pipete din sticla sau plastic cu volum intre 0.1 si 100ml |
| Baterie | Lithium-ion |
| Operare continua | Pana la 8 ore |
| Filtru | 0.45 um filtru hidrofobic |
| Temperatura ambientala | +10℃ to +35℃ |
| Greutate | 200 g |
Pipetor electric DLAB Levo ME
- Producători DLAB
- Cod produs:Levo ME
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
1.452,00 lei
- Fără TVA:1.200,00 lei
Etichete: Pipetor electric DLAB Levo ME

