Agitator orbital cu miscare liniara cu capacitatea maxima
de incarcare de 3 kg
Se pot achizitiona diferite platforme in functie de tipul
vaselor
Prevazut cu afisaj LED Dual pentru timp si viteza
Motor DC
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Liniara |
| Frecventa de agitare | 40 - 200 RPM |
| Incarcare maxima | 3 kg |
| Numar pozitii | 1 |
| Display | LED |
| Temporizator | 1 min - 19h 59 min |
| Amplitudinea de agitatie | 20 mm |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Accesorii standard | Tava SK180.4 cu covoras anti-alunecare, 24*21.5 cm, cod: 18900185 |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 270*330*110 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Agitator cu miscare liniara DLAB SK-L180-S, 40 - 200 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:SK-L180-S
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
3.630,00 lei
- Fără TVA:3.000,00 lei
Etichete: Agitator cu miscare liniara DLAB SK-L180-S, 40 - 200 RPM

