Ideal pentru agitarea placilor de cultura, a vaselor,
precum si a paharelor
Utilizare usoara, caracterizat de o functionare
silentioasa
Poate fi introdus intr-un incubator sau o incinta
frigorifica
Design compact, asigura o miscare orbitala ideala
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Orbitala |
| Frecventa de agitare | 0 - 200 RPM |
| Incarcare maxima | 3 kg |
| Numar pozitii | Nu |
| Interfata PC | Nu |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | +5 pana la 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tava SK180.4 cu covoras anti-alunecare, 24*21.5 cm, cod: 18900185 |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 270*330*110 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Agitator orbital DLAB SK-O180-E, 0 - 200 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:SK-O180-E
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
2.480,50 lei
- Fără TVA:2.050,00 lei
Etichete: Agitator orbital DLAB SK-O180-E, 0 - 200 RPM

