Ideal pentru agitarea placilor de cultura, a vaselor,
precum si a paharelor
Utilizare usoara, caracterizat de o functionare
silentioasa
Poate fi introdus intr-un incubator sau o incinta
frigorifica
Design compact, asigura o miscare orbitala ideala
Prevazut cu afisaj LED Dual pentru timp si viteza
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Orbitala 3D |
| Frecventa de agitare | 0 - 80 RPM |
| Incarcare maxima | 3 kg |
| Numar pozitii | 1 |
| Unghi de inclinare | 7 ° |
| Display | LED |
| Temporizator | 1 min - 19h 59 min |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Accesorii standard | Tava SK180.4 cu covoras anti-alunecare, 24*21.5 cm, cod: 18900185 |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 270*330*130 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
Agitator orbital 3D DLAB SK-D1807-S, 10 - 80 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:SK-D1807-S
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
3.388,00 lei
- Fără TVA:2.800,00 lei
Etichete: Agitator orbital 3D DLAB SK-D1807-S, 10 - 80 RPM

