Se recomanda utilizarea acestui agitator in sintezele
chimice, farmacie, in laboratoarele de fizica sau analize chimice, cosmetica,
sanatate, biotehnologii, industria alimentare, etc.
Ideal pentru agitarea amestecurilor cu vascozitate
ridicata, sau a celor solid-lichid
Afisajul LCD permite vizualizarea turatiei instantanee
Motor DC fara perii ce nu necesita intretinere
Prevazut cu protectie la suprasarcina
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Cu tija |
| Frecventa de agitare | 0 - 2200 RPM |
| Incarcare maxima | 40 kg |
| Numar pozitii | 1 |
| Interfata PC | Nu |
| Display | LED |
| Clasa de protectie | IP 42 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Vascozitate maxima | 50 000 mPa s |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tija de agitare cu 4 lame, din otel inoxidabil, L 400 mm*Ø 50 mm (18900071) Suport cu dispozitiv de fixare, L 200* l 310 mm (18900258) |
| Consum | 130 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 83*186*220 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
Agitator mecanic (Kit Omogenizator) DLAB OS40-S, 50 - 2200 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:OS40-S
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
4.961,00 lei
- Fără TVA:4.100,00 lei
Etichete: Kit agitator mecanic DLAB OS40-Pro cu domeniul de turatii 50 - 2200 RPM, include: suport universal si paleta agitare in forma de X

