Se poate utiliza in aplicatii ce implica impiedicarea
coagularii sangvine sau in precipitari imunologice
Ideal pentru probe de sange, substante vascoase sau
suspensii lichid-solid
Poate fi utilizat in incinte cu temperatura scazuta sau in
incubatoare
Asigura o miscare de rotire simultana cu o miscare de
agitare
Include motor DC fara perii ce nu necesita intretinere
Include 6 role ce asigura un design compact
Asigura o agitare lenta de eficienta
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Cu vibratie, Rotitoare |
| Frecventa de agitare | 0 - 70 RPM |
| Incarcare maxima | 4 kg |
| Numar pozitii | Nu |
| Interfata PC | Nu |
| Display | Scala |
| Temporizator | Functionare continua |
| Amplitudinea de agitatie | 24 mm |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | +5 pana la 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Consum | 25 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 450*260*120 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
Tube roller clasic DLAB MX-T6-S, 0 - 70 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MX-T6-S
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
1.996,50 lei
- Fără TVA:1.650,00 lei
Etichete: Tube roller clasic DLAB MX-T6-S, 0 - 70 RPM

