Ideal pentru agitarea usoara a probelor biologice
utilizate in diferite domenii de activitate
Design compact pentru reducerea spatiului ocupat in
laborator
Este compatibil cu o serie larga de accesorii
Agitare tip "end over end"
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Rotitoare |
| Frecventa de agitare | 0 - 80 RPM |
| Numar pozitii | Nu |
| Unghi de inclinare | 90° |
| Interfata PC | Nu |
| Temporizator | Operare continua |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | +5 pana la 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | 18900327 accesoriu pentru 12 tuburi de centrifuga de 1.5 ml 18900328 accesoriu pentru 12 tuburi de centrifuga de 15 ml 18900329 accesoriu pentru 12 tuburi de centrifuga de 50 ml |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 300*220*310 mm |
| Greutate | 2 kg |
Rotator clasic DLAB MX-RD-E, 0 - 80 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MX-RD-E
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
2.662,00 lei
- Fără TVA:2.200,00 lei
Etichete: Rotator clasic DLAB MX-RD-E, 0 - 80 RPM

