Ideal pentru agitarea placilor de cultura, a vaselor,
precum si a paharelor
Utilizare usoara, caracterizat de o functionare
silentioasa
Poate fi introdus intr-un incubator sau o incinta
frigorifica
Design compact, asigura o miscare orbitala ideala
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Orbitala |
| Frecventa de agitare | 0 - 80 RPM |
| Incarcare maxima | 3 kg |
| Numar pozitii | 1 |
| Unghi de inclinare | 7 ° |
| Interfata PC | Nu |
| Temporizator | Operare continua |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | +5 pana la 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Platforma, cod 18900185 |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 270*330*130 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Agitator orbital clasic DLAB SK-R1807-E, 0 - 80 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:SK-R1807-E
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
2.420,00 lei
- Fără TVA:2.000,00 lei
Etichete: Agitator orbital clasic DLAB SK-R1807-E, 0 - 80 RPM

