Include soft-ul Shaker PC (ce poate fi gasit direct pe
site-ul producatorului), permite controlul echipamentului direct din calculator
Model compact, display LCD ce permite afisarea
parametrilor functionali (timp si viteza) precum si a modului de lucru
Prezinta un numar mare de accesorii (se comanda separat)
care permit practic utilizarea oricarui tip de recipient
Motor robust fara perii ce nu permite interferente
electromagnetice, prevazut cu protectie la supraincarcare
Permite afisarea curbelor de functionare
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Orbitala |
| Frecventa de agitare | 100 - 500 RPM |
| Incarcare maxima | 7.5 kg |
| Numar pozitii | Nu |
| Interfata PC | RS232 |
| Display | LCD |
| Temporizator | 1 - 1199 minute sau functionare continua |
| Platforma agitare | 230*230 mm |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | +5 pana la 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tava standard SK 330.1, cod: 18900027 |
| Consum | 30 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 370*420*100 mm |
| Greutate | 13.5 kg |
Agitator orbital DLAB SK-O330-PRO, 100 - 500 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:SK-O330-PRO
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
4.537,50 lei
- Fără TVA:3.750,00 lei
Etichete: Agitator orbital DLAB SK-O330-PRO, 100 - 500 RPM

