Agitator pentru microplaci cu aplicabilitate in
microbiologie, stiintele vietii, biologie moleculara si celulara, imunologie si
biotehnologii
Se poate utiliza pentru microplaci cu 96 de godeuri
Motor DC ce nu necesita mentenanta
Utilizare continua
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Microplaci |
| Frecventa de agitare | 0 - 1500 RPM (pentru o microplaca), 0 - 1000 RPM (pentru doua microplaci) |
| Incarcare maxima | 0.5 kg |
| Numar pozitii | Nu |
| Godeuri | 96 |
| Interfata PC | Nu |
| Temporizator | Operare continua |
| Clasa de protectie | IP 21 |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tava PS1.2 (cod: 18900042) pentru microplaca |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 260*150*80 mm |
| Greutate | 3 kg |
Agitator microplaci DLAB MX-M, 0 - 1500 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MX-M
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
2.407,90 lei
- Fără TVA:1.990,00 lei
Etichete: Agitator microplaci DLAB MX-M, 0 - 1500 RPM

