Agitatorul TMS pentru microplăci este un tip de agitator de mare viteză, care este dotat cu tehnica controlată cu motoare fără perii și cu microprocesor în special pentru plăcile elisa (96/384 godeuri), Plăci de cultură de tiraj (24/48/96-fantani)
Agitatorul este ușor de operat cu ajutorul butonului cu o singură atingere și poate fi încărcat cu 4 microplăci.
Caracteristici produse:
Ușor de utilizat cu ajutorul butonului cu o singură atingere.
Viteza variabilă între 200 și 1500 rpm
Motor DC fără perii pentru mișcare lentă sau puternică
Orbital de 3mm pentru amestecarea eficientă în recipiente mici
Funcționare temporizată continuă
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Microplaci |
| Frecventa de agitare | 200-1500 RPM (pentru 4 microplaci) |
| Numar pozitii | 4 microplaci |
| Godeuri | 96 |
| Interfata PC | Nu |
| Increment | 10 RPM |
| Temporizator | 1 - 6000 minute sau operare continua |
| Incalzire | Nu |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tava pentru 4 microplaci |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 80 x 270 x 110 mm |
| Greutate | 6.5 kg |
Agitator microplaci Topscien TMS, 200 - 1500 RPM
- Producători Topscien
- Cod produs:TMS
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
4.598,00 lei
- Fără TVA:3.800,00 lei
Etichete: Agitator microplaci Topscien TMS, 200 - 1500 RPM

