Platanul de incalzire este confectionat din otel inox si
acoperit cu un material ceramic ce asigura o buna rezistenta la coroziune
Carcasa confectionata din ABS rezistenta la actiunea
acizilor slabi si a bazelor
Afisajul LED permite vizualizarea parametrilor
functionali
Control digital al incalzirii, ce asigura o buna
precizie
Include martor vizual pentru temperatura reziduala
Motor DC fara perii, ce nu necesita mentenanta
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Magnetica |
| Capacitate de agitare | 3 l (apa) |
| Frecventa de agitare | 200 - 1500 RPM |
| Numar pozitii | 1 |
| Display | ELD |
| Platforma agitare | Ø 135 mm |
| Clasa de protectie | IP 42 |
| Incalzire | DA |
| Temperatura maxima | 280 °C |
| Umiditate | 80 % |
| Temperatura ambientala | 5 - 40 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Consum | 515 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 150*260*80 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
Agitator magnetic cu incalzire DLAB MS-H280-PRO, 280 °C 200 - 1500 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MS-H280-PRO
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
3.267,00 lei
- Fără TVA:2.700,00 lei
Etichete: Agitator magnetic cu incalzire DLAB MS-H280-PRO, 280 °C 200 - 1500 RPM

