· Baza
solida, confectionata din aluminiu, prevazuta cu sistem antialunecare
· Echipament
cu o larga utilizare in aplicatiile uzuale din stiintele vietii
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Frecventa de agitare | 2500 RPM |
| Interfata PC | Nu |
| Platforma agitare | Ø 4 mm |
| Incalzire | Nu |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Consum | 60 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 127*160*130 mm |
Vortex clasic DLAB MX-F, 2500 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MX-F
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
1.270,50 lei
- Fără TVA:1.050,00 lei
Etichete: Vortex clasic DLAB MX-F, 2500 RPM

-228x228.jpg)