THMS Shaker pentru microplăci este cu motoare direct-DC fără perii și controale inteligente de temperatură PID. Utilizate mai ales pentru agitare și cultivare în plăci elisa (96/384 godeuri), plăci de culturi de țesut (24/48/96 godeuri).
Caracteristici produse:
- 3mm orbita de amestecare
- Capacul încălzit împiedică condensarea
- Acceptă o varietate de microplăci
- Ușor de utilizat cu ajutorul butonului cu o singură atingere
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Tip agitare | Microplaci |
| Frecventa de agitare | 200-1600 RPM (pentru 2 microplaci) |
| Numar pozitii | 2 microplaci |
| Godeuri | 96 |
| Interfata PC | Nu |
| Increment | 1 RPM |
| Temporizator | 1 - 6000 minute sau operare continua |
| Incalzire | DA |
| Temperatura maxima | Incepand cu 8°C peste temperatura ambientala pana la 70 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Accesorii standard | Tava pentru 2 microplaci |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 280 x 270 x 140 mm |
Agitator microplaci Topscien TMHS cu incalzire, 200 - 1600 RPM
- Producători Topscien
- Cod produs:TMHS
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
6.050,00 lei
- Fără TVA:5.000,00 lei
Etichete: Agitator microplaci Topscien TMHS cu incalzire, 200 - 1600 RPM

