Platan confectionat din otel inox acoperit cu o pelicula
protectoare
Motor DC fara perii ce nu necesita mentenanta
Asigura o distributie uniforma a temperaturii
Control electronic al turatiei
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Frecventa de agitare | 0 - 1100 RPM |
| Incarcare maxima | 4 kg |
| Numar pozitii | 10 |
| Interfata PC | Nu |
| Platforma agitare | 180*450 mm |
| Clasa de protectie | IP 42 |
| Incalzire | Da |
| Temperatura maxima | 120 °C |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Consum | 470 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 182*622*65 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Agitator magnetic cu incalzire cu 10 pozitii DLAB MS-H-S10, 0 - 1100 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MS-H-S10
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
9.075,00 lei
- Fără TVA:7.500,00 lei
Etichete: Agitator magnetic cu incalzire cu 10 pozitii DLAB MS-H-S10, 0 - 1100 RPM

