Platan confectionat din otel inox acoperit cu o pelicula
protectoare
Motor DC fara perii ce nu necesita mentenanta
Control electronic al turatiei
| Specificatii produs | |
| Garantie | 12 luni |
| Frecventa de agitare | 0 - 1100 RPM |
| Incarcare maxima | 4 kg |
| Numar pozitii | 10 |
| Interfata PC | Nu |
| Platforma agitare | 180*450 mm |
| Incalzire | Nu |
| Alimentare | 220 V, 50 Hz |
| Consum | 20 W |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 182*622*65 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Agitator magnetic cu 10 pozitii DLAB MS-M-S10, 0 - 1100 RPM
- Producători DLAB
- Cod produs:MS-M-S10
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
6.655,00 lei
- Fără TVA:5.500,00 lei
Etichete: Agitator magnetic cu 10 pozitii DLAB MS-M-S10, 0 - 1100 RPM

