Microcentrifuga SmartSpin este perfectă pentru centrifugari rapide. In Rotor multifunctional poate fi așezate 12 microtuburi și / sau 4 PCR (8 X 0.2ml), iar pe rotorul Strip pot fi plasate 4 benzi PCR (12X0,2ml). Viteza maximă poate fi de 12000rpm / min.
SmartSpin Microcentnfuge este o centrifugă personală cu o capacitate și flexibilitate de neegalat.
| Specificatii produs | |
| Tip centrifuga | De laborator |
| Tuburi compatibile | 12 X 1.5ml / 2.0ml tubes 32 X 0.2ml PCR tubes 4 X PCR strips (8 X 0.2 ml) 4 X PCR strips (12 X 0.2ml) |
| Motor | DC motor |
| Display | LCD |
| Increment | 100rpm |
| Turatie | 1000rpm-7000rpm pentru Smartspin 7 1000rpm-12000rpm pentru Smartspin 12 |
| Accesorii optionale | 8011570 SmartSpin-7 Adjustable speed form 1000rpm-7000rpm Microcentrifuge,RCF 3240*g 8011572 SmartSpin-12 Adjustable speed form 1000rpm-12000rpm Microcentrifuge,RCF 9151*g 8011570-1 Multi-Rotor 12X1.5ml / 2.0ml tubes&4xPCR strips(8X0.2ml)Rotor 8011570-2 Strips-Rotor 4xPCR strips(12X0.2ml)Rotor 8011570-3 5ml-Rotor 4X5ml Rotor 8011570-4 Capillary-Rotor 24 Capillary hematocrit Rotor |
| RCF maxim | 3240xg pentru Smartspin 7 3240xg pentru Smartspin 12 |
| Cronometru | 1sec-999min |
| Consum | 30 W |
Centrifuga Topscien Smartspin-7
- Producători Topscien
- Cod produs:Smartspin-7
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
2.178,00 lei
- Fără TVA:1.800,00 lei
Etichete: Centrifuga Topscien smartspin 8011570

