Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk
| Specificatii produs | |
| Autoclavabila | Pana la 121°C |
| Interval Temperatura | de la -70°C pana la +75°C in baia de apa pana la 120 °C |
| Volum | 2 ml |
| Centrifugare | Max RCF 30.000g |
| Lungime | outer diameter: 10,80 mm (+/- 0,2 mm) height (without cap): 40,90 mm (+/- 0,2 mm) |
| Culoare | Transparent |
| Material | polypropylene (PP) |
| Caracteristici produs | Inert biologic, utilizabil constant la temperaturi de 80 ° C până la 100 ° C gradate, cu suprafata de scriere |
| Grad de puritate | fără RNază și Dnază, fără pirogeni, fără inhibitori de PCR, fără ADN uman, |
| Certificari | CE/IVD |
| Impachetare | Punga x 500 tuburi |
| Valabilitate | nelimitata |
Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk
- Producători Nerbe Plus
- Cod produs:04-232-1200
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
121,00 lei
- Fără TVA:100,00 lei
Cantitate minimă de comandat pentru acest produs este de 8
Produse asemănătoare
Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk
Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max..
121,00 lei Fără TVA:100,00 lei
Microtuburi PCR Centrifuga PP, 0.2 ml, 8/strip, capac individual drept, foarte transparent, np pcr ready, max. RCF 20.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 120/pk
Microtuburi PCR Centrifuga PP, 0.2 ml, 8/strip, capac individual drept, foarte transparent, st..
326,70 lei Fără TVA:270,00 lei
Etichete: Microtuburi Centrifuga PP, 2ml, capac safe-lock, gradate, cu suprafata de scriere, np pcr ready, max. RCF 30.000g, autoclavabile pana la 121°C, CE/IVD, 500/pk



