Tuburi Centrifuga sterile R PP cu capac verde PE, 15ml, Ø17x120 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 17000g, 500/pk
| Specificatii produs | |
| Autoclavabila | Pana la 121°C (fara capac) |
| Interval Temperatura | Rezistent pana la - 80 ° C |
| Volum | 15 ml |
| Centrifugare | Max RCF 17.000g |
| Lungime | Inaltime: 120,00 mm (+/- 0,2 mm); Diamentru 17,00 mm (+/- 0,2 mm) |
| Culoare | Transparent, capac verde |
| Material | polypropylene (PP) |
| Caracteristici produs | Inert biologic, fără metale grele în conformitate cu CE / 94/62, steril conform SAL10-6, Contact alimentar: materie primă în conformitate cu regulamentul CE 1935/2004, Nu conține ftalati |
| Grad de puritate | fără RNază și Dnază, fără pirogeni, fără inhibitori de PCR, fără ADN uman, lipsit de endotoxine, |
| Certificari | CE/IVD |
| Impachetare | Cutie de carton x 500 tuburi |
| Valabilitate | 48 luni |
Tuburi Centrifuga sterile R PP cu capac verde PE, 15ml, Ø17x120 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 17000g, 500/pk
- Producători Nerbe Plus
- Cod produs:02-502-8001
- Disponibilitate:Livrare in 7-14 zile
-
738,10 lei
- Fără TVA:610,00 lei
Cantitate minimă de comandat pentru acest produs este de 2
Produse asemănătoare
Tuburi Centrifuga sterile PP cu capac verde PE, 15ml, Ø17x120 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 17000g, 500/pk
Tuburi Centrifuga sterile PP cu capac verde PE, Ø17x120 mm, fund conic, gradate, cu suprafata ..
1.089,00 lei Fără TVA:900,00 lei
Tuburi Centrifuga sterile PP cu capac verde PE, 50ml, Ø30x115 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 20000g, 250/pk
Tuburi Centrifuga sterile PP cu capac verde PE, 50ml, Ø30x115 mm, fund conic, gradate, cu supr..
592,90 lei Fără TVA:490,00 lei
Tuburi Centrifuga sterile R PP cu capac verde PE, 50ml, Ø30x115 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 20000g, 250/pk
Tuburi Centrifuga sterile R PP cu capac verde PE, 50ml, Ø30x115 mm, fund conic, gradate, cu su..
726,00 lei Fără TVA:600,00 lei
Etichete: Tuburi Centrifuga sterile R PP cu capac verde PE, 15ml, Ø17x120 mm, fund conic, gradate, cu suprafata de scriere, pcr ready, RCF max 17000g, 500/pk



